• Telefon kontaktowy: 601 495 200

Wesela - Poprawiny

   Przedstawiam Państwu ofertę , prezentera muzycznego DJ na życzenie wodzireja, do prowadzenia imprezy weselnej lub poprawin.
   Ślub to niepowtarzalna i najpiękniejsza chwila w życiu. Wspomnienie tego dnia to największy skarb na długie lata spędzone razem. Ile wysiłku i czasu trzeba włożyć, aby cała uroczystość miała odpowiednią oprawę - sami Państwo wiecie.
   Ważnym elementem udanego wesela jest stosownie dobrana muzyka.
DJ Maciej pomoże Państwu w wyborze repertuaru z różnych gatunków muzycznych, największych przebojów wylansowanych przez znanych wykonawców od lat 60, 70, 80, 90-tych po aktualne hity dostosowane gustom dla Młodego i Starszego Pokolenia gości.
   Na spotkaniu z Młodymi uzgadniam przebieg uroczystości: rodzaj powitania, wybór utworu na pierwszy taniec , rodzaj i ilość zabaw , konkursów prezentowanych w trakcie wesela i na oczepinach.
Przykład tradycyjnego przebiegu wesela:

- Powitanie Młodej Pary
- Toast "Sto Lat"
- Pierwszy gorący posiłek
- Pierwszy taniec Młodej Pary
- Część taneczna
- Taneczne korowody, zabawy i konkursy
- Podziękowania dla Rodzicom
- Oczepiny
- Tort weselny
- Dedykacje muzyczne

   Dodatkową muzyczną atrakcją może być coraz bardziej popularna zabawa w wspólne śpiewanie znanych przebojów - weselne karaoke.
W trakcie przerw na gorący posiłek prezentuje utwory wolne, instrumentalne oraz na życzenie toasty lub biesiadne śpiewanie.
   Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie jest również ważnym elementem imprezy weselnej. Dobór sprzętu dostosowuje do ilości bawiących się gości oraz możliwości technicznych lokalu.
   Cena za oferowane usługi ustalana jest indywidualnie i zależy od rodzaju, czasu trwania, miejsca oraz terminu obsługiwanego przyjęcia weselnego lub poprawin.
Terenem mojej wykonywanej działalności jest województwo małopolskie i podkarpackie.
   Jeśli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie, proszę o kontakt:
tel. 601-495-200, email: maciek@dj-magic.pl

 

                                              Pozdrawiam serdecznie i zapraszam Maciej

 

                                              www.dj-magic.pl

 

 

Dołącz do nas na facebooku